MERÇ GLOBAL;

Uluslararası platformda petrol, doğal gaz ve enerji sektörlerinde öncü ve lider danışmanlık hizmeti sunmakta/işgücü temini sağlamaktadır. 1982’den beri müşterilerimize projelerinde danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Aynı zamanda İstihdam Kampanyaları’yla İş Gücü Yönetimi alanlarında dünya çapında Diş Tedarik Hizmeti sağlamaktayız. Petrol, Doğal Gaz, ve Enerji sektöründe tüm dünyada profesyonel olarak istihdam olanakları sunuyoruz. Müşterilerimize çalıştıkları her alanda danışmanlık imkanı sunuyoruz. Petrol &D.Gaz projelerinin Sismik,arama,üretim,taşıma,işleme ve bakım aşamalarında en iyi iş gücünü müşterilerimize en kısa sürede sunarak, müşterilerimizin zamandan kazanmalarını sağlıyoruz.

Müşterilerimeze; güvene dayalı, etik kurallar çerçevesinde tutarlı hizmet sunmak bizim işimiz..

ŞUBELERİMİZ VE AKTİF OLDUĞUMUZ ÜLKELER:

Türkiye,Romanya, Moldvya, Ukrayna, Bosna, Bulgaristan , Rusya, Azerbaycan, Türkmenistan, Bangladeş, Sirilanka, Nepal, Hindistan, Endonezya, Malezya, Fas, Çin, Filipinler, Kazakistan, Özbekistan, Vietnam, Myanmar, Pakistan, Gürcistan, Avustralya, İngiltere, Irak (Bağdat, Erbil, Basra), İran ve Cezayir.              

MERÇ GLOBAL ve TURKISH MANPOWER

müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşmalarında ve onların piyasadaki rekabet gücünü arttırmalarında, yenilikçi ve etkili işgücü çözümleriyle, 30 yılı aşkın deneyimimizle dünyada saygın bir yere ve isme sahibiz. Bugüne kadar sağladığımız istihdam 60,000’in üzerindedir. İstihdam alanında farklı  dallarda  hizmetimize devam etmekteyiz:Bunlar, İnşaat, petrol doğalgaz enerji ve lojistik,havacılık ve otomotiv.

 

Online : 1 | Bugun : 34 | Toplam : 353194